MENU

Shrnutí podzimní části mužů.

Hlavní náplní přípravy našich mužů na sezónu 2020/2021 byla řada letních turnajů. Prvním byl Turnaj v Nelešovicích, kde jsme se umístili na 4. místě. Náš útočník Pavel Markovec zde dostal cenu pro nejlepšího útočníka turnaje. Dále pak v Rokytnici, kde se hrálo o Pohár Moravy. Zde jsme se umístili na 5. místě. I tady náš útočník Pavel Markovec získal ocenění, tentokrát pro nejlepšího střelce turnaje. Turnajovou sérii jsme zakončili u nás v Chropyni, kde jsme poskládali tým A a B. Tým A skončil na krásném 3. místě a tým B na posledním. Odtud si odnáší naši kluci ocenění za nejlepšího obránce turnaje (Martin Novotný) a nejlepšího útočníka turnaje (Pavel Markovec).

Začátek podzimní části sezóny 2020/2021 pro naše muže nebyl zrovna slibný, přestože se vrátilo mnoho dřívějších hráčů. Hned první porážku utrpěli na hřišti Kokor, kde se našemu útoku nedařilo v prvním poločase střílet góly. Ve druhém poločase se Chropyně rozstřílela, bohužel už bylo pozdě. Výsledek utkání : 17:13. Střelci gólů : Slaný : 2. Lenhart : 4, Markovec : 7.

Další utkání nás čekal na hřišti Svinova. První poločas Chropyně soupeře s lehkostí přehrávala. Pak ale přišlo pár trefených zařízení a Svinov dokázal zápas otočit. Zde Chropyně opět prohrála a Svinov bral body. Výsledek utkání : 21:17. Střelci gólů : Kytlica : 5, Mokrejš : 3, Spáčil : 1, Markovec : 8.

Prvním domácím utkáním našich mužů byl zápas s Nelešovicemi. Prvních 20 minut jsme hráli dobré utkání, pak nám soupeř trochu utekl. Druhý poločas obrana Nelešovic předvedla neskutečný výkon a zaslouženě brala body. Výsledek utkání : 11:28. Střelci gólů : Spáčil : 5, Kytlica : 1, Ramiš : 1, Markovec : 4.

28.9.2020 k nám dorazil soupeř z Kokor, který nás v prvním zápase porazil. V tomto zápase jsme si nikdo nepřipouštěli další prohru a taky jsme odvedli odpovídající výkon. Kokory jsme s klidnou hlavou porazili a konečně jsme brali body my. Výsledek utkání : 16:11. Střelci gólů : Spáčil : 4, Podaný : 4, Slaný : 1, Ramiš : 1, Markovec : 6.

Po pár letech jsme se měli opět utkat s týmem Draken Brno, který se přihlásil mimo soutěž. Hrálo se u nich doma. Hrál se zde zápas „nahoru a dolů“. V prvních 10 minutách Chropyně prohrávala o 5 gólů. Naštěstí se pak zvedla a do šatny šla s 6-ti bodovým náskokem. Druhý poločas soupeř ještě přitlačil na pilu, ale již nedokázal náskok dohnat a vítězství bylo naše. Výsledek zápasu 13:15. Střelci gólů : Kytlica : 2, Mokrejš : 1, Podaný : 1, Markovec : 11.

Poslední utkání před zrušením kvůli koroně, mělo být domácí utkání se Svinovem. Na zápas jsme byli dobře připraveni. Bohužel, soupeř nepřijel z důvodu nedostatku hráčů, kvůli karanténě.

Tým A a B pohromadě. (Modré A, Žluté B)

Zleva Stojící : Černý Jiří, Slaný Radek, Kytlica Martin, Lenhart Radek, Vícha Štěpán, Slezák David, Raška Jaroslav, Novotný Martin, Kopečný Lukáš.

Zleva klečící : Ivan Martin, Podaný Milan, Dvorník Jan, Grézl Tomáš, Novák Dan, Ramiš Alexandr.

Zleva sedící : Krejčíř Jaroslav, Markovec Pavel, Ferenc Dalibor, Blažek Josef, Spáčil Adam.