Výsledky sezóny 2015/2016

Konečné tabulky:

Mladší žačky

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Chropyně 12 11 0 1 189 : 72 22
2. Studénka 12 8 1 3 141 : 106 17
3. Osek 12 3 0 9 110 : 180 6
4. Svinov 12 1 1 10 75 : 157 3

Střelkyně: 1. Novotná Eliška 128, 2.  Buráňová Adéla 110, 9. Přecechtělová Elen  32, 11. Berkyová Lucie 24, 23. Šimová Karolína 5, 30. Tran Huyen Nhi 3, 34. Vyvialová Nicol 2, 34. Šrámková Kristýna 2, 40. Novotná Michaela 1

Mladší žačky s Kokorami

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Chropyně 16 15 0 1 307 : 77 30
2. Studénka 16 12 1 3 194 : 108 25
3. Osek 16 7 0 9 206 : 192 14
4. Svinov 16 5 1 10 151 : 158 11
5. Kokory „A“ 10 2 0 8 35 : 156 4
6. Kokory „B“ 10 0 0 10 21 : 223 0

Mladší žáci

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Studénka 16 16 0 0 309 : 108 32
2. Stará Ves „A“  16 13 0 3 275 : 148 26
3. Chropyně 16 13 0 3 196 : 152 26
4. Svinov 16 8 0 8 194 : 169 16
5. Osek 16 7 0 9 242 : 208 14
6. Albrechtičky 16 5 0 11 135 : 188 10
7. Stará Ves „B“ 16 5 0 11 122 : 223 10
8. Vítkovice 16 3 0 13 114 : 261 6
9. Rokytnice 16 2 0 14 102 : 232 4

Střelci: 5. Mokryš Stanislav 90, 12. Pavlík Michal 61, 24. Chrastina Ondřej 26, 29. Pluhař Ondřej 20, 32. Hradil Michal 19, 36. Langr Matěj 16,

Mladší žáci s Kokorami a Studénkou „B“

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Studénka „A“ 18 18 0 0 350 : 119 36
2. Stará Ves „A“ 18 15 0 3 321 : 158 30
3. Chropyně 18 15 0 3 232 : 162 30
4. Svinov 18 10 0 8 225 : 178 20
5. Osek 18 8 0 10 269 : 221 16
6. Albrechtičky 18 7 0 11 162 : 198 14
7. Stará Ves „B“ 18 6 0 12 140 : 241 12
8. Vítkovice 18 5 0 13 142 : 270 10
9. Studénka „B“ 11 5 0 6 112 : 93 10
10. Rokytnice 18 3 0 15 122 : 246 6
11. Kokory 11 0 0 11 25 : 213 0

Starší žačky

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Chropyně 16 16 0 0 375 : 150 32
2. Svinov 16 10 1 5 262 : 261 21
3. Studénka 16 7 1 8 215 : 218 15
4. Stará Ves 16 6 0 10 236 : 285 12
5. Osek 16 0 0 16 166 : 340 0

Střelkyně: 4. Koutová Adéla 96, 5. Kosatíková Tereza 95, 6. Pospíšilová Tereza 91, 9. Colová Nikola 55, 19. Vaňharová Sára 21, 25. Ferencová Marie 8, 32. Balášová Lucie 2, 32. Buráňová Adéla  2, 32 Košťálová Jana 2, 35. Ďurkáčová Barbora 1, 35. Ivanová Barbora 1, 35. Omámiková Jana 1

Dorostenci

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Studénka 16 12 1 3 335 : 276 25
2. Svinov 16 10 1 5 342 : 285 21
3. Stará Ves 16 9 2 5 324 : 268 20
4. Chropyně 16 4 0 12 243 : 363 8
5. Rokytnice 16 2 2 12 255 : 307 6

Střelci: 2. Spáčil Adam 111, 14. Podaný Milan 46, 15. Markovec Pavel 45, 21. Slaný Radek 24, 24. Horák Jan 14, 30. Kytlica Martin 3

Muži B – Přerovsko

pořadí družstvo celkem + 0 skore body
1. Nelešovice 20 17 2 1 515 : 375 36
2. Chropyně 20 14 2 4 448 : 357 30
3. Brno 20 10 2 8 349 : 356 22
4. Rokytnice 20 7 1 12 366 : 391 15
5. Osek 20 5 1 14 309 : 421 11
6. Kokory 20 3 0 17 314 : 401 6

Střelci: 3. Ferenc Dalibor 144, 7. Zapletal Jan 83, 8. Lenhart Radek 78, 13. Bajza Matin 53, 15. Beran Vladimír 49, 26. Přikryl Jakub 28, 63. Grézl Tomáš 3

Comments are closed.