MENU

Chropyně vs. Draken Brno Muži

Družstvo chropyňských mužů se v sobotu 3.10.2020 utkalo s týmem Draken Brno B. Prvních 10 minut to vypadalo jakoby naši útočníci hráli vybíjenou, naštěstí se pak útok chytl a dohnal čtyřgólový náskok soupeře. Poločas končil trestem z úhlu, kterého se ujal Pavel Markovec a proměnil jej, tudíž stav byl 5:8. Začátek druhého poločasu Chropyně zvládla perfektně a dostala se do náskoku 6-ti branek. Draken v druhé polovině druhého poločasu zabral a stáhl chropyňský náskok na pouhé dva góly. Chropyně naštěstí svůj náskok udržela a odváží si výhru 13:15. Za zmínku stojí výkon našeho dlouholetého brankaře Jaroslava Krejčíře, na kterého šlo 52 střel a inkasoval pouhých 13 branek.