MENU

MČR Dorostenek v Přešticích 2020

MČR Dorostenek v Přešticích 2020

Dorostenky se ve dnech 28.-30.8.2020 zúčastnily Mistrovství České republiky v Přešticích. Odjezd týmu se uskutečnil již ve čtvrtek 27. 8. z důvodu dlouhé a únavné cesty. I přes onu únavu šla děvčata spát v dobré náladě a plná odhodlání.
První utkání proběhlo v pátek odpoledne se „spolumoraváky“ z Brna. Děvčatům se ale bohužel nedařilo uchopit hru a utkání skočilo těsnou prohrou s velmi nízkým skóre. Žádné vzdávání se ale nekonalo a boj probíhal až do úplného konce. Večer proběhlo společné zahájení. 
V sobotu se uskutečnila tři utkání. Den započal utkáním s Krčínem, u kterého je třeba vyzvednout neuvěřitelnou podívanou technicky zvládnutých akcí, kdy se po celou dobu hry opravdu bylo na co dívat. Utkání bylo velmi čisté a přesné a našim mladým ženám přineslo spousty zkušeností. Po obědě následovaly soupeřky z Litvínova, jejichž hra byla také velmi příjemná a v duchu fairplay. Bohužel si jedna naše bojovnice v zápalu hry zranila kotník a již nebyla dále schopna stanout na palubovce. Den jsme zakončili utkáním s Přešticemi, které byly favoritem mistrovství. I přes nepříznivé vyhlídky se naše lvice nezalekly a soupeřky pěkně potrápily a uhrály s nimi neuvěřitelný zápas! Zde je třeba se zmínit o neuvěřitelném výkonu obrany a naší skvělé brankářky. Bohužel z tohoto utkání odešla jedna z našich útočnic s otřesem mozku. 
V pátek stanula naše děvčata na hřišti společně s týmem z Bakova nad Jizerou, které proběhlo v klidu, s úsměvem a v dobré náladě. Vyhlášení proběhlo i přes lehký déšť a chladno. Děvčata si odnesla ocenění za krásné šesté místo, následoval oběd a hurá domů!
Celé mistrovství bohužel provázelo ne úplně příznivé počasí a hrálo se na mokru, nebo i v mírném dešti. I za takových podmínek ale předvedly dorostenky neuvěřitelné výkony a taky za ně skýtaly zasloužené pochvaly ze všech stran. Děvčata byla sice nejmladší a s nejméně zkušenostmi, ale rozhodně jim to nebránilo dát do každého utkání vše, co mohly. Podporovaly se navzájem jako tým, nevzdávaly se, sbíraly zkušenosti s nejlepšími družstvy v republice a to vše zvládly v dobré náladě a odcházely z hřiště vždy s úsměvem! Nutno také zmínit, že jako jediné v žádném zápase nepřekročily hranici dvaceti inkasovaných branek a v celkovém počtu obdržených branek měly na stříbrný tým pouze o jeden gól navíc.
Na závěr bychom jako celý tým chtěli poděkovat organizátorům, rozhodčím i všem účastníkům této vrcholové soutěže za skvělý zážitek, úžasné vzpomínky a neocenitelné zkušenosti!

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ

V tuto chvíli nevedemá žádné boudoucí zápasy

  • VÝSLEDKY UTKÁNÍ
  • 14.05.2022 14:30 Domácí TJ Chropyně Hosté SK Studénka Výsledek :
  • 14.05.2022 13:15 Domácí TJ Chropyně Hosté SK Studénka Výsledek :
  • 14.05.2022 12:00 Domácí TJ Chropyně Hosté Sokol Kokory Výsledek :
  • 14.05.2022 10:30 Domácí TJ Chropyně Hosté Sokol Kokory Výsledek :
  • 01.05.2022 16:00 Domácí TJ Chropyně Hosté Sokol Kokory Výsledek 25 : 20
  • 01.05.2022 11:30 Domácí TJ Chropyně Hosté NH Moravská Slavia Brno Výsledek 14 : 22
  • 01.05.2022 10:00 Domácí TJ Chropyně Hosté Sokol Kokory Výsledek :